O nás

Česká společnost ABA STAKO s.r.o. se zaměřuje na sanace a statiku staveb. Hlavní specializací jsou  mikropiloty, statika staveb, sanace betonuvysoušení zdiva, pronájem pracovních plošin a v neposlední řadě stavební práce. Používáme kotvení, zabýváme se zpevňováním. Naší prioritou je kvalita provedených prací. Zaměstnáváme zkušené techniky a  řemeslníky, používáme osvědčené materiály, dodržujeme termíny. Naším sídlem je Tábor. Realizujeme však své zakázky po celé republice. 

Realizujeme široké spektrum stavebních prací, máme bohaté zkušenosti s moderními technologiemi. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli materiálů, používáme moderní a hlavně účinné technologie.

Rádi a ochotně vám poradíme, jakým způsobem si poradit s opravou, vysušením či zpevněním vašeho objektu. Vytvoříme vám cenovou kalkulaci, posoudíme stav objektu. Těšíme se na spolupráci.

9

MIKROPILOTY

Speciální zakládání staveb, použití mikropilotů s nadstandardní únosností, navýšení únosnosti podloží, rozšíření konstrukcí základů staveb apod.

9

STATIKA STAVEB

Scelování objektů, zvyšování únosnosti betonových konstrukcí, geotechnika, kotvení, zpevnění a těsnění různých objektů (hráze, břehy, štoly, tunely aj.).

9

SANACE BETONU

Opravy a vyztužení základů, zpevňování zdiva; odborné posouzení; použití vhodných a cenově nenáročných technologií.

9

VYSOUŠENÍ ZDIVA

Odvlhčování zdiva (kamenného, smíšeného aj.), likvidace dřevokazných parazitů mikrovlnnými zářiči.

9

DODATEČNÁ HYDROIZOLACE ZDIVA

Tlakovou injektážní chemickou clonou.

let zkušeností

dokončených projektů

Certifikáty

Sídlo společnosti

ABA STAKO s.r.o.
Kosova 2894
390 02 Tábor

IČO

26032929

p

DIČ

CZ26032929